Vladimír Mencl

306232. Zátiší s ovocem

popis: Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Vl. Mencl. Rámováno.

dražba ukončena: 26.09.2020 20:11:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč