Vladimír Mencl - Zátiší s ovocem

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Vl. Mencl. Rámováno.

o autorovi: 1926 – 2021
Český klavírní virtuos, malíř, pedagog. Kromě hudby studoval i výtvarné umění – malbu soukromě u Jaroslava Otčenáška a Jana Rambouska. Celý život se věnoval souběžně hudbě (jako virtuos i pedagog) i malbě, zaměřoval se zvláště na krajinomalbu, používal nejprve temperu, později oleje. Hojně vystavoval, autorsky i kolektivně.

Vladimír Mencl
306232. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:26.09.2020 20:11:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč