Vladimír Regner - Kavárna

Olej na plátně, 28x35 cm, signováno vlevo dole Regner 42, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám i malba mírně poškozeny.

11969. Kavárna
Dražba ukončena:29.06.2017 19:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč