Vladimír Suchánek, Jiří Drozd - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 39x50 cm a 11x9 cm. Oba signovány. 1x volný list, 1x pasparta, sklo.

Vladimír Suchánek, Jiří Drozd
48013. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:16.09.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč