Vladimír Suchánek - Zahalená dívka

Litografie 59/100, 57x41cm. Signováno dole uprostřed Vladimír Suchánek. Rám,pasparta,sklo.

Pozn.:Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

43153. Zahalená dívka
Dražba ukončena:16.04.2020 21:31:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč