Vladimír Trčka - Spřádání vlny

.Olej na kartonu, 55x38 cm, signováno vpravo dole Vladimír Trčka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

7297. Spřádání vlny
Dražba ukončena:26.01.2017 21:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 26.01.2017 20:59:35 582