Vladimír Tůma - Soubor 3 kreseb - Český venkov

Kombinovaná technika-kresba, všechny cca 37x54 cm. Všechny signovány vlevo dole Tůma. 3x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy velmi mírně poškozeny.

Vladimír Tůma
50294. Soubor 3 kreseb - Český venkov
Dražba ukončena:14.10.2020 21:08:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč