Vladimír Vácha

306704. Městské střechy

popis: Olej na kartonu, 57x84 cm. Signováno vpravo dole Vácha 75. Rámováno.

dražba ukončena: 24.11.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo