Vladislav Ferens - Panorama Prahy

Olej na plátně. 95x110 cm. Signováno vlevo dole Ferens L. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vladislav Ferens
38756. Panorama Prahy
Dražba ukončena:11.12.2019 22:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč