2 kočky: kresba 35x47 cm. Singnováno vlevo dole V. Kaván 75. Rám, sklo. Papír poškozen. Sen: litografie, 38x57 cm. Signováno vpravo dole V. Kaván 75. Rám, sklo. Rám mírně poškozen.