Vladislav Panuška - Řeka v údolí

Olej na kartonu. 25x34 cm. Signováno vpravo dole Vláďa Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1959
Narodil se v Karasově Lhotě. Byl žákem svého otce Jaroslava Panušky. V Praze vystudoval UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

302328. Řeka v údolí
Dražba ukončena:24.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 24.11.2019 20:01:40 468
800 Kč 23.11.2019 17:47:09 5720