Vladmír Dvořák

303632. Pohádkový dědeček

popis: Kombinovaná technika, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Dvořák 76. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 12.02.2020 13:27:36 3792
500 Kč 08.02.2020 17:41:08 4469