Kombinovaná technika, 27x31 cm. Signováno vpravo dole Baránková 88. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1943
Malířka, grafička, ilustrátorka. Studovala SUPŠ Brno u prof. Langera. Pracovala v oblasti animovaného filmu a novinové typografie. Vytvořila seriál večerníčků pro Slovenskou televizi. Ilustrovala na 50 knižních titulů pro naše i zahraniční nakladatelství. Za své ilustrace obdržela několik mezinárodních cen. Její dílo je zastoupeno v MG Brno a v mnoha dalších uměleckých institucích.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.