Vlastimil Mužíček

40786. Dvorek

popis: Olej na sololitu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Mužíček 98. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč 24.02.2020 0:15:44 6428
800 Kč 09.02.2020 20:51:50 6046