Vlastimil Zábranský - a (zadek)

Litografie, 32x27 cm. Signováno dole uprostřed Zábranský. Volný list. Výtisk 4/70.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
46902. a (zadek)
Dražba ukončena:15.07.2020 19:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč