Vlastimil Zábranský

46902. a (zadek)

popis: Litografie, 32x27 cm. Signováno dole uprostřed Zábranský. Volný list. Výtisk 4/70.

o autorovi: Narodil se ve Vráži u Berouna roku 1936. Vystudoval pedagogiku se zaměřením na výtvarnou výchovu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Ve své tvorbě se věnuje převážně malbě, grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 16.06.2020 10:06:11 3229
500 Kč 11.06.2020 12:12:47 831