Vlastimil Zábranský

42905. Eva, Adam a jablko

popis: Litografie 51/100, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1989. Volný list.

o autorovi: Narodil se ve Vráži u Berouna roku 1936. Vystudoval pedagogiku se zaměřením na výtvarnou výchovu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Ve své tvorbě se věnuje převážně malbě, grafice a ilustracím.

zbývá: 11 dnů, 13 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:51:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen