Vojtěch Tittelbach

45883. Odpočinek

popis: Litografie, 31x39 cm, signováno vpravo dole Vojt. Tittelbach 46. Rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

dražba ukončena: 10.06.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč