Vojtěch Tittelbach

45883. Odpočinek

popis: Litografie, 31x39 cm, signováno vpravo dole Vojt. Tittelbach 46. Rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

zbývá: 16 dnů, 6 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 23.05.2020 19:40:45 3917