Vojtěch Kubašta, Václav Souček, Emil Wänke - Soubor 3 prací: Pražské motivy

2x lept s akvatintou, 1x litografie, od 27x20 cm do 24x31 cm. Všechny signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Vojtěch Kubašta, Václav Souček, Emil Wänke
305444. Soubor 3 prací: Pražské motivy
Dražba ukončena:03.07.2020 20:08:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč