Vojtěch Kubašta, Václav Souček, Emil Wänke

305444. Soubor 3 prací: Pražské motivy

popis: 2x lept s akvatintou, 1x litografie, od 27x20 cm do 24x31 cm. Všechny signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:08:32

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč