Vojtěch Sedláček - Konvolut 12 grafických listů

Litografie, od 13x17 cm do 10x13 cm. 11x signováno. Volné listy.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
57084. Konvolut 12 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 21:55:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč