Vojtěch Sedláček - Kůň u vozu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kvaš, 32x49 cm. Signováno vlevo dole Vojt. Sedláček 69. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Žák AVU (1911-1921, prof. Loukota, Preisler a Švabinský). Působil jako středoškolský profesor. Věnoval se malbě a grafice, zejména námětům z Libčan a z Javornice v Orlických horách. Jeho díla byla součástí kolektivních výstav ve světových metropolích (Milán, Paříž, Tokio).


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo
Vojtěch Sedláček
38118. Kůň u vozu
Dražba ukončena:28.11.2019 19:35:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 28.11.2019 19:30:49 4433
12 000 Kč 28.11.2019 11:58:40 2360
11 000 Kč 24.11.2019 17:39:27 890
10 000 Kč limit (19.11.2019 8:32:25) 2360
10 000 Kč 19.11.2019 8:32:26 890
9 500 Kč limit (19.11.2019 8:32:05) 2360
9 000 Kč 19.11.2019 8:32:06 890
8 500 Kč limit (14.11.2019 0:19:56) 2360
8 000 Kč 14.11.2019 0:19:57 3776
7 500 Kč limit (13.11.2019 13:30:14) 2360
7 000 Kč 13.11.2019 13:30:15 5912
6 500 Kč limit (13.11.2019 12:07:09) 2360
6 000 Kč limit (13.11.2019 12:06:51) 5408
6 000 Kč 13.11.2019 12:06:52 2360
5 500 Kč limit (10.11.2019 18:58:47) 5408
5 000 Kč limit (08.11.2019 15:43:45) 121
5 000 Kč limit (08.11.2019 15:43:46) 2216
3 600 Kč limit (05.11.2019 23:48:42) 121
3 500 Kč 04.11.2019 19:15:03 5849
3 400 Kč limit (04.11.2019 19:13:39) 5234
3 400 Kč 04.11.2019 19:13:40 5849
3 300 Kč limit (04.11.2019 19:12:58) 5234
3 200 Kč 04.11.2019 19:12:59 5849
3 100 Kč limit (02.11.2019 21:22:02) 5234
3 000 Kč limit (02.11.2019 21:22:01) 121
1 200 Kč limit (02.11.2019 15:24:51) 121
1 100 Kč 02.11.2019 12:29:23 5849
1 000 Kč 02.11.2019 7:26:36 5912
900 Kč 01.11.2019 20:03:11 2366
800 Kč 01.11.2019 19:33:05 394
700 Kč 01.11.2019 12:18:51 2360
600 Kč 01.11.2019 7:44:11 5912
500 Kč 01.11.2019 7:31:46 2001