Vojtěch Sedláček

303606. Orba

popis: Litografie, 30x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Voj. Sedláček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 14.02.2020 20:11:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč