Vojtěch Sedláček - Polní cesta

Litografie, 24x28 cm. Signováno vpravo dole Voj. Sedláček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
46956. Polní cesta
Dražba ukončena:15.07.2020 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč