Vojtěch Sedláček - Soubor 4 prací

1x suchá jehla, 2x litografie, 1x lavírovaná kresba. Všechny signovány. Rozměry od 20x14 cm do 8x12 cm. Volné listy.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
47941. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:16.09.2020 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč