Vojtěch Sedláček - Soubor čtyř prací

4x litografie, od 21x15cm do 23x16 cm. Všechny signovány Vojt.Sedláček.Všechny rám,pasparta,sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
39155. Soubor čtyř prací
Dražba ukončena:15.01.2020 19:31:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč