Vojtěch Sedláček

39155. Soubor čtyř prací

popis: 4x litografie, od 21x15cm do 23x16 cm. Všechny signovány Vojt.Sedláček.Všechny rám,pasparta,sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 15.01.2020 19:31:42

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč