Vojtěch Sedláček

52379. Vysoké letní nebe

popis: Litografie, 34x52 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 57. Pasparta.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 22:10:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč