Vondráček - Kunětická hora

Olej na kartonu, 32x55 cm. Signováno vpravo dole Vondráček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

37928. Kunětická hora
Dražba ukončena:27.11.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč