Vondráček

37928. Kunětická hora

popis: Olej na kartonu, 32x55 cm. Signováno vpravo dole Vondráček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:22:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč