Vondráček

307341. Pohled na jezero

popis: Olej na plátně, 26x94 cm. Signováno vpravo dole Vondráček 56. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 17.01.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč