Vošahlík - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 75x110 cm, signováno vpravo dole Vošahlík 78, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Kopie podle Willema Kalfa.

Vošahlík
10451. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:31.05.2017 18:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč