V.Sedláček, V.Kreisinger, K.Tondl, V.Fiala, J.Vik, J.Vaic, J.Kolář ad. - Soubor 24 grafických listů českých autorů převážně 1. pol. 20. stol.

Různé grafické techniky, od 45x28 do 12x8 cm. 4x pasparta, ostatní volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V.Sedláček, V.Kreisinger, K.Tondl, V.Fiala, J.Vik, J.Vaic, J.Kolář ad.
34648. Soubor 24 grafických listů českých autorů převážně 1. pol. 20. stol.
Dražba ukončena:19.09.2019 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč