východoevropský malíř konec 19. století - Zima na ruské vsi II

Olej na dřevě. 27x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

východoevropský malíř konec 19. století
38606. Zima na ruské vsi II
Dražba ukončena:11.12.2019 20:00:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 11.12.2019 19:55:31 866