W. Fischer

304242. Hřbitov

popis: Kombinovaná technika, 34x47 cm. Signováno vpravo dole Wilh. Fischer. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 31.03.2020 20:17:13

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč