W. Fischer - Hřbitov

Kombinovaná technika, 34x47 cm. Signováno vpravo dole Wilh. Fischer. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

W. Fischer
304242. Hřbitov
Dražba ukončena:31.03.2020 20:17:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč