W. Küntscheer - Procházka u řeky

Olej na sololitu, 40x29 cm. Signováno vpravo dole W. Küntscheer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

W. Küntscheer
21619. Procházka u řeky
Dražba ukončena:28.06.2018 22:11:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč