W. Wanke

37855. Válečný motiv

popis: Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole W. Wanke. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:09:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč