W. Wanke

37855. Válečný motiv

popis: Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole W. Wanke. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:11:29

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč