W. Wanke - Válečný motiv

Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole W. Wanke. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

37855. Válečný motiv
Dražba ukončena:27.11.2019 19:11:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč