Vagner - Lodě v přístavu

Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole Vagner, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

3588. Lodě v přístavu
Dražba ukončena:27.01.2016 20:49:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč