Walter Treval - Probuzení jara

Olej na plátně, 70x140 cm. Signováno vpravo dole Treval 930. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Walter Treval
24887. Probuzení jara
Dražba ukončena:28.11.2018 18:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč