Weigert - Břízy u cesty

Olej na plátně, 67x97 cm, signováno vpravo dole Weigert 37, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2586. Břízy u cesty
Dražba ukončena:27.05.2015 22:14:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč