Werner

304919. Rozbouřené moře

popis: Olej na kartonu, 39x55 cm. Signováno vpravo dole Werner. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:10:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.05.2020 20:05:55 4285
500 Kč 22.05.2020 23:26:07 219