Weyersberg and Co. Solingen - Tesák lovecký s pochvou

Celková délka 64cm, délka čepele 53cm, rukojěť z parohoviny, souprava z bílého kovu, značeno Weyersberg and Co. Solingen, stav původní, mírně poškozeno.

Weyersberg and Co. Solingen
3622. Tesák lovecký s pochvou
Dražba ukončena:28.01.2016 22:23:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč