Wielgus - Váza květin

Olej na plátně. 49x36 cm. Signováno vpravo dole Wielgus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Wielgus
41093. Váza květin
Dražba ukončena:27.02.2020 20:53:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč