Wilhelm Busch - Studie šatů děvčátka

Kresba tužkou, 12x14 cm, nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen, rám mírně poškozen.

o autorovi: 1832 - 1908
Německý malíř.

Wilhelm Busch
34676. Studie šatů děvčátka
Dražba ukončena:19.09.2019 21:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč