Wolfgang Hutter  - Die ersten Sterne, die Geliebte des Drachen, die Entstehlung der Welt

Litografie, volný list, 37x55cm, signováno vpravo dole tužkou Hutter.

Pozn.: List mírně poškozen.

Wolfgang Hutter
41480. Die ersten Sterne, die Geliebte des Drachen, die Entstehlung der Welt
Dražba ukončena:11.03.2020 19:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo