Evropa po roce 1850

3015. Hodiny čtvrťové bití

popis: výška 90 cm, smaltovaný číselník, bronzové zlacené ozdoby, ozdoby jsou značeny B.R.U.S.E, Wien.

Pozn.: Mírně poškozeny, stroj se zastavuje, podle vyjádření hodináře je třeba jej pouze vyčistit.

dražba ukončena: 01.10.2015 22:38:00

vyvolávací cena: 15 000 Kč

vydraženo za: 95 000 Kč