G. Schöcke (?) - Kohout

Olej na kartonu, signováno vpravo dole G. Schöcke 1930, rám.

3424. Kohout
Dražba ukončena:26.11.2015 21:30:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč