značeno Týnec nebo Vranov nad Dyjí - Soubor 7-mi talířů

Keramika, značeno Týnec nebo Vranov nad Dyjí.

Pozn.: Některé poškozeny.

značeno Týnec nebo Vranov nad Dyjí
3019. Soubor 7-mi talířů
Dražba ukončena:26.11.2015 22:42:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč