středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

1797. Srnky v lese

popis: Litografie na papíře nalepeném na plátně, 60x60 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:47:55

vyvolávací cena: 1 200 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč