Viktor Alexejevič Bobrov

2645. Portrét dívky

popis: Olej na plátně, 32x23 cm, signováno vlevo dole V. Bobrov, rám.

Pozn.: Vzadu dedikace. Přiložen znalecký posudek akademické malířky Dominiky Machačové. Rám mírně poškozen. Obraz pochází z kvalitní pražské sbírky zaměřené na ruské umění. Dílo získal původní majitel v období První republiky.

dražba ukončena: 30.09.2015 19:07:00

vyvolávací cena: 45 000 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč