signováno Hermanus Koekkoek - Bárky na moři

Olej na plátně, 68x97 cm, signováno vpravo dole H. Koekkoek, rám.

Pozn.: Malba poškozena, restaurována. Autorství nepotvrzeno. Jedná se pravděpodobně o okruh.

signováno Hermanus Koekkoek
3071. Bárky na moři
Dražba ukončena:26.11.2015 18:27:00
Vyvolávací cena:25 000 Kč
vydraženo za:110 000 Kč