signováno Hermanus Koekkoek

3071. Bárky na moři

popis: Olej na plátně, 68x97 cm, signováno vpravo dole H. Koekkoek, rám.

Pozn.: Malba poškozena, restaurována. Autorství nepotvrzeno. Jedná se pravděpodobně o okruh.

dražba ukončena: 26.11.2015 18:27:00

vyvolávací cena: 25 000 Kč

vydraženo za: 110 000 Kč