Lionello Balestrieri - Galové

Lept s akvatintou, 46x75 cm. Signováno vpravo dole L.Balestrieri. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

42973. Galové
Dražba ukončena:15.04.2020 21:03:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.04.2020 20:58:18 5720
500 Kč 14.04.2020 16:17:47 238