podle Dankerse ryl Václav Hollar,Heinrich - Soubor 5 grafických listů

2x litografie, 3x lept, od 38x30 cm do 7x12 cm. 3x pasparta, 2x volný list. 18. a 19.stol. Pasparty mírně poškozeny, volné listy v krajích mírně poškozeny.

podle Dankerse ryl Václav Hollar,Heinrich
43062. Soubor 5 grafických listů
Dražba ukončena:16.04.2020 19:10:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč