Y. Girondeau - Před stájí

Olej na plátně, 60x73 cm. Signováno vpravo dole Y. Girondeau 1941. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

21636. Před stájí
Dražba ukončena:28.06.2018 22:35:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč