Z. Gogolaufi - Figurální kompozice

Kombinovaná technika, 29x20 cm. Signováno vlevo dole Z. Gogolaufi 94. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Z. Gogolaufi
27295. Figurální kompozice
Dražba ukončena:31.01.2019 18:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč